Auteur Topic: Synology en PlayStation3  (gelezen 13103 keer)

Offline bierschijt

  • Bedankjes
  • -Gegeven: 0
  • -Ontvangen: 0
  • Berichten: 15
Re: Synology en PlayStation3
« Reactie #15 Gepost op: 07 mei 2009, 11:54:18 »
ik zit te denken om mijn huidige XBMC te vervangen door iets anders voor HD-content.
Daarbij zit ik erg te denken aan de PS3.

Hierbij heb ik wel nog enkele vraagjes

1) de PS3 slikt iedere CD/DVD, maar bij de formats die gestreamed worden zijn er wel wat beperkingen. Zijn er mensen die hier ervaring mee hebben?
2) het mooie v NAS icm  XBMC is dat er geen extra install nodig is; voor PS3 blijkbaar wel (mn Ps3 media server). Aangezien ik niet zo'n bijster handige jongen ben.... is er aan handleiding hoe ik dit op een NAS (in mijn geval 207+) installeer? Voor pc's e.d. is het geen probleem, maar voor een NAS kan ik het nog niet vinden. Weet nl niet hoe ik dat ding standaard zou kunnen starten en of ik het gewoon via pakketbeheer kan installeren en zo... :P

Sorry voor deze knullige vragen... :p

Anonymous

  • Gast
Re: Synology en PlayStation3
« Reactie #16 Gepost op: 24 juli 2009, 22:17:24 »
1) zie http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1328718/0 voor een lijst van alles wat een PS3 speelt.
2) Je kunt je NAS aan je netwerk hangen, je PS3 ook en ze zien elkaar gewoon. Op de PS3 draait al XMBC en die ziet gewoon je NAS als streaming apparaat om spul af te spelen.
Op de NAS moet je drie shares aanmaken: video, photo en music en daar je zooi opzetten, anders ziet de PS3 geen content. De eerste keer dat je de NAS wilt gebruiken moet je op de PS3 even Multimedia Apparaat zoeken aanklikken.

Wanneer heb je nou PS3 Media Server (PMS) nodig? Als je zoals ik 3 USB schijven aan je PC/Mac of NAS hebt hangen en je de films of MP3s daarvan ook op je PS3 wilt afspelen.
Installatie op een Mac op PC is supersimpel (gewoon aanklikken en klaar) en je kunt hierna je mounts/folders/(USB schijven) toevoegen en verder niets. Alle codecs ed worden meegenomen. Het programma draait op de achtergrond op je PC/Mac. Met je PS3 blader je naar deze server, waarna je alle films en muziek kunt bladeren en afspelen. Als het iets is wat de PS3 niet lust (zie 1) zal PMS dit omzetten zodat de PS3 het gewoon afspeelt.

Anonymous

  • Gast
Re: Synology en PlayStation3
« Reactie #17 Gepost op: 30 oktober 2009, 16:38:53 »
Ik heb aan mijn 109j ook een USB schijf hangen en dat ziet de PS3 dus ook niet...
ik begrijp uit je verhaal dat PMS dat verhelpen kan, maar kan je dat op een NAS installeren?

ik ben echt een NAS newbie, dus sorry als het een domme vraag is.
Alle hulp is welkom!!! dankjewel alvast


 

TKA: Synology DS1511+ en DX510 incl. 9 2TB HDD

Gestart door cosoBoard Verkocht

Reacties: 11
Gelezen: 15093
Laatste bericht 30 augustus 2019, 15:44:21
door Birdy
Root password veranderen Synology mislukt?

Gestart door chrisssj3Board Synology DSM algemeen

Reacties: 26
Gelezen: 29604
Laatste bericht 08 mei 2019, 14:30:59
door chrisssj3
Synology Event 2020 - 12/9/2019

Gestart door HutjeBoard Synology Awards & Reviews (NL)

Reacties: 30
Gelezen: 33967
Laatste bericht 01 oktober 2019, 20:05:42
door Hutje
VERPLAATST: Hikvision compatibel met Synology?

Gestart door BirdyBoard Aankoopadvies

Reacties: 0
Gelezen: 20057
Laatste bericht 31 oktober 2019, 14:03:45
door Birdy
Productiedatum Synology

Gestart door jlkBoard NAS hardware vragen

Reacties: 2
Gelezen: 1916
Laatste bericht 18 januari 2020, 22:21:52
door jlk