Hoi,
Ik heb kort geleden een Synology 415+ aangeschaft. Hiervoor had ik een WD Livebook waarop ik NZBGet draaide.
Omdat dat erg goed bevalt, wil ik dit ook graag op mijn nieuwe 415+ zetten.
Ondanks de tutorial op deze website (dank daarvoor) krijg ik het niet werkend. Ik hoop dat iemand mij verder kan helpen.
Eigenlijk loop ik vrijwel in het begin van de tutorial al tegen iets aan waar ik geen raad mee weet, namelijk deze stap:
[size=78%]Maak de volgende folders aan in de terminal en geef ze de juiste rechten zodat elke app er bij kan:[/size]
Code: mkdir /volume1/DL_TEMP/NZBGET_COMPLETED
chmod 777 /volume1/DL_TEMP/NZBGET_COMPLETED
mkdir /volume1/DL_TEMP/NZBGET_COMPLETED/Couchpotato
chmod 777 /volume1/DL_TEMP/NZBGET_COMPLETED/Couchpotato
chown nzbget:users /volume1/DL_TEMP/NZBGET_COMPLETED/Couchpotato
mkdir /volume1/DL_TEMP/NZBGET_COMPLETED/Couchpotato
chmod 777 /volume1/DL_TEMP/NZBGET_COMPLETED/Couchpotato
chown nzbget:users /volume1/DL_TEMP/NZBGET_COMPLETED/Couchpotato
mkdir /volume1/DL_TEMP/NZBGET_COMPLETED/Series
chmod 777 /volume1/DL_TEMP/NZBGET_COMPLETED/Series
chown nzbget:users /volume1/DL_TEMP/NZBGET_COMPLETED/Series
Ik heb geen idee hoe ik deze juiste rechten moet geven in de DSM 5.1 moet doen.
Omdat ik het niet precies wist heb ik een aantal van deze mappen aangemaakt in de Filemanager en vervolgens alle rechten toegekend. Als ik vervolgens naar de volgende stappen in de tut ga, installeer ik de packages (alleen NZB Config kan ik niet vinden en dus niet installeren). En om eerlijk te zijn, wil ik eigenlijk eerst alleen NZBGet installeren en aan het downloaden krijgen. Als dat lukt, wil ik eigenlijk pas kijken wat er verder nog aan toegevoegd kan worden. Werkt NZBGet ook standalone?
Zodra ik alle beschikbare packages geinstalleerd heb, ga ik naar de configuratie van NZBGet.
De indeling ziet er anders uit, maar ik ga naar "Settings", waar ik vervolgens mijn news-server gegevens invul en alle repair en uitpak instellingen bewerk.
de post processing sla ik over, omdat ik dat nog niet wil (en er nog niets van begrijp).
Zodra ik een nzb bestand toevoeg (handmatig of via de map die bewaakt wordt, krijg ik de foutmelding dat hij de nzb file niet kan verplaatsten:
Could not move file /volume1/ho ....... etc etc
Het lijkt me dat het iets te maken heeft met de rechten die ik aan de mappen toegekend heb.
Iemand die mij verder kan helpen?