Synology-Forum.nl
Packages => 3rd party Packages => NZBGet => Topic gestart door: DeeKayNL op 31 december 2013, 11:10:42
-
Hallo Iedereen,
Ik weet niet of dit een probleem is met NZBGET of met DSM4.3 maar onlangs heb ik mijn Synology DS110j opnieuw geïnstalleerd. Nu heb ik de laatste DSM 4.3 3810 update 3 draaien. Ik heb NZBGET via de synocommunity geinstalleerd. Verder heb ik nog niks gedaan. Als ik nu een test download start download nzbget niet meer de volle snelheid. (maar 3800 KB/s op mijn pc zelf met 7400 KB/s). Ook de CPU van mijn DS110J staat tijdens het downloaden ineens op 100%. Ik heb dit voorheen nooit gehad. (DSM4.2 met nzbget 0.8) Ik heb ook SABnzb geprobeerd maar hier het zelfde.
Heeft iemand van jullie een idee hoe dit op te lossen? Want ik kan niet meer downgraden naar 4.2.
Alvast bedankt.
Groeten DeeKay
-
Of een link waar ik nzbget 0.8 kan krijgen voor mijn DS110j. Ik heb wel een link gevonden:
http://sourceforge.net/projects/nzbget/files/nzbget-stable/0.8.0/
Maar ik weet niet welke ik moet hebben en hoe ik deze moet installeren.
-
Heb even een testje gedaan op m'n DS111 ook opnieuw geinstalleerd: DSM 4.3 3810 update 3
NZBGet 11.0.9 (synocommunity).
Download gedaan en haal mijn volle/verwachtte snelheid 7MB/Sec.
Echter, heb ook wel een hoge CPU load, tussen 60-90% (single process nzbget).
Op m'n DS411+ii (DSM 4.2.3211) haal ik dezelfde snelheid maar met een CPU load tussen 20-30% (Multi thread nzbget)
Nu is een DS111 (Single Core 1,6 / 256MB) dus geen DS411+ii (Dual Core 1,8 / 1GB).
Echter, de DS110j is ook een Single Core maar dan 0,8 / 128MB dus toch een stukje langzamer dan de DS111.
Maar goed je had, kennelijk, met DSM 4.2 geen problemen.
Mijn gevoel zegt dat het probleem DSM 4.3 is.
Even afwachten wat anderen hiervan vinden anders zou ik downgraden......want dat kan dus wel, echter, met een truckje.
Voorbeeld: http://www.synology-forum.nl/download-station/download-station-connection-failed/msg88571/#msg88571
-
Of een link waar ik nzbget 0.8 kan krijgen voor mijn DS110j. Ik heb wel een link gevonden:
http://sourceforge.net/projects/nzbget/files/nzbget-stable/0.8.0/
Maar ik weet niet welke ik moet hebben en hoe ik deze moet installeren.
Ja, dat zou je ook kunnen proberen echter, denk niet dat daar een Synology (spk) versie bij zit.
-
Ik heb geprobeerd om een downgrade te doen. Dit ging niet want ik kan de /etc.defaults/VERSION: niet aanpassen. Persmission denied. Ik kan het bestand ook niet vervangen, dezelfde melding.
Ook de spk versie heb ik nog niet kunnen vinden van 0.8 Ben al de hele ochtend aan het zoeken maar nog steeds niks gevonden.
-
Dit ging niet want ik kan de /etc.defaults/VERSION: niet aanpassen. Persmission denied.
Weet niet hoe je dat hebt willen doen maar je moet SSH Telnet (b.v. met Putty) inloggen als root (password zelfde als admin).
Dan lukt dat wel.
-
Geweldig dank je. mijn fout is dat ik het met admin probeerde ipv root.
Ik ga het testen met DSM4.2 en laat het hier weten. NZBGEt zou ook nog het probleem kunnen zijn.
-
admin heeft niet genoeg rechten :lol:
-
Nee dat blijkt :D
Ik heb DSM 4.2 geinstalleerd ook met nzbget 11. Wederom 99 %CPU. nzbget zelf zit tussen de 55% en de 77% de rest moet ergens in het systeem zitten die vind ik nergens terug. Gebruiker 72% (nzbget) Systeem 28% maar die kan ik niet terugvinden.
Lijkt helaas toch in de nieuwe nzbget te zitten. Volgens mij wordt dit missie onmogelijk. Want oude nzbget spk's zijn nergens te vinden.
-
Kan m.i. niet aan NZB Get liggen, draait hier zelfs op mijn ouwe DS109 als een zonnetje.
Loopt er geen indexering of aanmaak van thumbnails op de achtergrond, aangezien je de boel nieuw geïnstalleerd hebt?
Of heb je wellicht de virusscanner actief?
-
Gebruiker 72% (nzbget) Systeem 28% maar die kan ik niet terugvinden.
Kijk even met het commando top
als root dan zie je veel meer dan in de web interface.