Synology-Forum.nl
Overige software => Overige software => Topic gestart door: tonnyb op 20 januari 2013, 16:53:12
-
Beste allemaal, ik heb een vraag over backuppen,
Wij hebben in huis staan een windows pc, en mac mini en een synology 1512+(2x3tb) nu wil ik dat alle apparaten centraal backuppen.
Dus lukt inmiddels door de data-repiclator cd te gebruiken en specifiek mappen dagelijks te backuppen.
Voor de mac gebruik ik time backup ook prima, maar nu komt.
het soms wil ik het ene bestand op de mac openen /bewerken, en verder bewerken op de windows pc of visa versa,
Omdat ik deze heb gebackupt volgs de bestaande progamma's staan als backup, Maar niet om centraal te worden benarderd/bewerkt.
Kan iemand mij advies geven hoe je dit hetbeste kan inrichten?
Hoe hebben jullie dit ingericht?
Bij voorbeeld wie werkt er rechtstreeks op de schijf van de nas en wie backupt naar zn nas.
Klinkt wat warrig maar advies is gewenst.
Alvast bedankt
Gr tonny
-
Ik denk dat de enige manier is om je data centraal op te slaan op de NAS. Dat is het idee erachter :).
-
Ik gebruik zelf synology cloud, dit zorgt ervoor dat mijn bestanden netjes gesynchroniseerd worden tussen de verschillende pc's/laptop's etc. Verder gebruik crashplan als back-up programma voor overige zaken/instellingen.
-
Bestanden centraal opslaan om mee te werken EN een backup ernaast in een andere map. Mocht je een bestand verkeerd bewerken dan heb je nog een backup.