Auteur Topic: Synology Assistant unresponsive  (gelezen 1580 keer)

Offline PeterG

  • Bedankjes
  • -Gegeven: 2
  • -Ontvangen: 0
  • Berichten: 5
Synology Assistant unresponsive
« Gepost op: 06 januari 2012, 15:05:35 »
Ik wil een groot aantal foto's toevoegen aan mijn DS. Hiervoor wil ik de photo-uploader (PU) van de Synology Assistant (SA) gebruiken. Bij het openen van de SA had ik geen PU tabblad en dubbelklikken op de tandwielknop opent alleen de aanmeldpagina van mijn DS. Datzelfde geldt voor dubbelklikken op de helpknop en infoknop daarnaast.

Ik heb de laatste versie van SA gedownload en geinstalleerd. Nu kreeg ik wel de mogelijkheid tabbladen toe te voegen. Dat was meteen na het starten van het programma. Echter, na een paar seconden lijkt SA te bevriezen en kan ik de tabbladen niet openen. Alles in SA is dan unresponsive behalve de toegang tot mijn DS. Het maakt niet uit waar ik op dubbelklik: het leidt tot mijn aanmeldpagina van de DS. Opnieuw zoeken naar de DS werkt nog wel en de DS wordt dan ook weer gevonden. De rest blijft unresponsive.

Voor de duidelijkheid: SA vindt mijn DS wel, maar alle andere functionaliteit in SA is unresponsive

Ik gebruik windows 7 (64bit) en IE9

Wat doe ik fout?

Offline PeterG

  • Bedankjes
  • -Gegeven: 2
  • -Ontvangen: 0
  • Berichten: 5
Re: Synology Assistant unresponsive
« Reactie #1 Gepost op: 06 januari 2012, 16:12:51 »
Probleem opgelost!

Alhoewel ik al een aantal weken worstel met het probleem kreeg ik net na het posten een ingeving die me naar de oorzaak van het probleem leidde. Ik herinnerde me dat ik een tijd geleden problemen had met Google Earth. Na lang zoeken bleek toen niet Google Earth maar mijn WACOM tablet het probleem te geven. Binnen bepaalde menu's van het programma is de linker muisknop niet te gebruiken. Probleen is bij WACOM bekend, maar nog niet opgelost.

Bij de Synology Assistant geeft het WACOM tablet dezelfde fout. Alles lijkt unresponsive omdat het niet reageert op klikken. Ik heb een andere USB muis geprobeerd en daarmee werkt Synology Assistant zoals het hoort.

Excuses voor het net iets te vroeg posten van dit item, maar misschien is iemand toch geholpen met het speuren naar de oorzaak en de bijbehorende oplossing


 

Van WD MybookLive naar een Synology DS213+

Gestart door shazadaBoard NAS hardware vragen

Reacties: 3
Gelezen: 11101
Laatste bericht 25 mei 2013, 22:19:46
door LuukH
Synology DS213air verschijnt niet in netwerk

Gestart door ScheepsjongenBoard NAS hardware vragen

Reacties: 10
Gelezen: 8768
Laatste bericht 06 augustus 2013, 19:32:34
door Scheepsjongen
Synology als FTP server werkt niet

Gestart door TolidaBoard FTP, NFS and Samba Server

Reacties: 16
Gelezen: 10389
Laatste bericht 04 oktober 2013, 19:48:01
door thecell
Synology niet (altijd) zichtbaar bij mediaplayers

Gestart door tocraBoard NAS hardware vragen

Reacties: 8
Gelezen: 7509
Laatste bericht 01 december 2013, 21:43:58
door masimo
Synology ds-107

Gestart door seba-swBoard Web Station

Reacties: 2
Gelezen: 10001
Laatste bericht 25 april 2008, 19:34:06
door seba-sw