Synology-Forum.nl

Packages => Officiƫle Packages => Photo Station / Photos => Topic gestart door: b.schoots op 22 juli 2011, 15:38:40

Titel: Aanmelden op Photostation
Bericht door: b.schoots op 22 juli 2011, 15:38:40
Hallo,
Ik heb een nieuwe gebruiker aangemaak en deze beheerdersrechten gegeven.
Naam en wachtwoord zijn ingesteld krijg echter de melding:U bent niet gemachtigd om deze dienst te gebruiken.
Kan wel op Photostation inloggen als admin met hoofdwachtwoord en lokaal inloggen gaat ook probleemloos, vanuit de buitenwereld lukt het echter niet om met het nieuwe account aan te melden, wat zie ik over het hoofd?
Foutmelding: U bent niet gemachtigd om deze dienst te gebruiken.
Titel: Re: Aanmelden op Photostation
Bericht door: klen op 22 juli 2011, 15:49:02
Je moet als admin in photostation de gebruiker (ook) aanmaken.
Titel: Re: Aanmelden op Photostation
Bericht door: pjpaul op 22 juli 2011, 16:20:21
Dat probleem heb ik dus ook, is er iemand die mij kan vertellen waar ik binnen photostation een gebruiker aan kan maken??? ik zoek me verloren (zal het wel over het hoofd zien ergens  :) )

Thanks
Titel: Re: Aanmelden op Photostation
Bericht door: b.schoots op 22 juli 2011, 16:55:25
Ik heb ook als admin de gebruiker aangemaakt en deze zoals ik beschreef meteen de rol beheerder toegekent. Dat is het probleem dus niet.
Titel: Re: Aanmelden op Photostation
Bericht door: b.schoots op 22 juli 2011, 16:58:51
@pjpaul
Open photostation, meldt je aan als admin -ga naar instellingen rechtsboven - kies tabblad gebruikersaccount.

Succes,
Bert
Titel: Re: Aanmelden op Photostation
Bericht door: pjpaul op 22 juli 2011, 17:01:59
kan dit ook als ik de admin account uitgeschakeld heb en mijzelf een nieuwe account heb gegeven met admin rechten???
Titel: Re: Aanmelden op Photostation
Bericht door: b.schoots op 22 juli 2011, 17:04:57
Volgens mij niet, er zit verschilt in het admin account en een gebruiker met adminrechten.
Titel: Re: Aanmelden op Photostation
Bericht door: pjpaul op 22 juli 2011, 17:08:21
Ben er al achter, heb admin weer geactiveerd, en ingelogd in photostation, mijzelf aangemaakt en beheerder rechten gegeven dan kun je admin weer deactiveren

bedankt!!
Titel: Re: Aanmelden op Photostation
Bericht door: Tien op 22 juli 2011, 20:15:47
ik zag in de sneak (p)revieuw dat in DSM 3.2 je kunt kiezen of je de Photostation accounts wilt gebruiken of de DSM accounts.
Titel: Re: Aanmelden op Photostation
Bericht door: b.schoots op 22 juli 2011, 21:25:45
Opgelost!
Probleem werd veroorzaakt doordat het IP-adres van de pc waar ik mee aan het testen was in de blocklist stond.

Groet,
Bert