Synology-Forum.nl
Packages => Officiƫle Packages => Photo Station / Photos => Topic gestart door: Kowokowo op 19 april 2014, 00:02:48
-
Ik snap het even niet ::)
Als admin heb ik een gebruiker leesrechten gegeven op de gedeelde map foto's.
Als ik nu als die gebruiker inlog en Photo Station 6 selecteer verschijnt de melding:
er zijn geen fotoalbums beschikbaar.
Als ik als die gebruiker File Station - Photo kies, zie ik wel alle foto's.
Helaas, maar dit snap ik even niet ::)
Wat zie ik over het hoofd :idea: :?: :idea: :?:
-
Je kunt in Photo Station instellen wie welk album mag zien. Je kunt weliswaar alle standaard DSM gebruikers toegang geven (in plaats van aparte Photo Station gebruikers), maar je moet nog steeds instellen welke albums er dan gezien mogen worden.
-
Dat geldt dus niet voor de admin, want die ziet wel alle albums in photo station?
-
Dat geldt dus niet voor de admin, want die ziet wel alle albums in photo station?
Gelukkig wel, anders kun je als admin niet alles instellen. Maar nogmaals, je kunt er ook voor kiezen om voor Photo Station aparte gebruikers aan te maken. Dit is met name bedoelt voor bijvoorbeeld mensen die verder niet op je DiskStation hoeven te zijn. Mensen die via internet naar je foto's kijken (maar wel eerst moeten aanloggen).
-
Ik heb per jaar per maand foto's in mappen opgeslagen. Dus ik heb erg veel mappen ofwel albums.
Moet ik nu per album gebruikers toegang geven?? Dat wordt dan even een klusje! Of kan ik dit met 1 handeling voor elkaar krijgen?
-
Bedankt voor het stellen van de vraag. Ik had exact hetzelfde 'probleempje'.
Natuurlijk ook bedankt, diegene die mij/ons op het juiste spoor zette.
Toch leuk zo'n forum. Altijd wat te lezen en altijd wat te leren.
-
Leuk om dat ook eens te horen over het Forum, bedankt :)
-
Ik heb per jaar per maand foto's in mappen opgeslagen. Dus ik heb erg veel mappen ofwel albums.
Moet ik nu per album gebruikers toegang geven?? Dat wordt dan even een klusje! Of kan ik dit met 1 handeling voor elkaar krijgen?
Een gebruikers"groep" aanmaken voor al die gebruikers die je toegang wilt geven.
Dan is het erna 1x aan de groep de rechten geven voor een nieuwe map. Alle gebruikers die eronder vallen kunnen dan de inhoud ervan bekijken.