Synology-Forum.nl
Packages => Officiële Packages => Photo Station / Photos => Topic gestart door: Anonymous op 30 oktober 2009, 22:35:47
-
Ik heb een Ps3 staan en ik fotograaf nogal erg veel, het is dus soms leuk om familie foto's te laten zien op de tv...de tv is nogal groot (50 inch HD)
De PS3 ziet de 207+ als mediaserver, die ik kan aanklikken, dan ga ik naar de map PHOTO en kies een map met foto's die ik wil bekijken.
De kwaliteit die getoond wordt is echt bagger en dat terwijl mijn foto's ruimschoot van voldoende kwaliteit zijn (gemaakt met een 10MP spiegelreflex) is dit aan te passen zodat ik de foto's beter krijg te zien ?
-
Graag even de zoekfunctie gebruiken alvorens een vraag te stellen ;)
Zie over dit onderwerp o.a. viewtopic.php?f=49&t=1000 (http://www.synology-forum.nl/viewtopic.php?f=49&t=1000)