Synology-Forum.nl

Packages => Officiële Packages => Photo Station / Photos => Topic gestart door: hkooij op 04 november 2013, 13:43:30

Titel: locatietag toevoegen aan foto's werkt niet
Bericht door: hkooij op 04 november 2013, 13:43:30
Hoi,

Is er iemand (ook bij Synology zelf  :o) die ook heeft geprobeerd om een locatietag aan een individuele foto toe te voegen?
In photostation zou je dat moeten kunnen doen door op Locatietag (toevoegen) te drukken, echter de popup die daarna komt kan bijna niets vinden. In ieder geval niet iets waar je wat aan hebt. Nederland lukt nog, maar een plaatsnaam of laat staan een straat werkt gewoon niet. Is dit Chinese rotzooi (het kaartje begint in één of ander chinese stad) of lijkt dat maar zo en doe ik iets fout?

Ik weet dat er allerlei tooltjes zijn om exif info als gps coördinaten toe te voegen aan bestanden, maar daar gaat het hier niet om.

NB heb de laatste versies draaien.
Titel: Re: locatietag toevoegen aan foto's werkt niet
Bericht door: wizjos op 04 november 2013, 13:49:07
Zoekfunctie al eens gebruikt?
Dan had je hier meer over gevonden... Bv.: http://www.synology-forum.nl/photo-station-blog/photo-station-geotag-werkt-niet/msg57079/#msg57079 (http://www.synology-forum.nl/photo-station-blog/photo-station-geotag-werkt-niet/msg57079/#msg57079)

Wizjos
Titel: Re: locatietag toevoegen aan foto's werkt niet
Bericht door: hkooij op 04 november 2013, 13:55:06
Ja wel gezocht, maar dan op Locatietag (zoals Synology het noemt in Photostation), niet op geotag.
Maar bedankt. Ik kijk nu daar verder en een volgende zal wel wat vinden op trefwoord Locatietag.  ;)