Synology-Forum.nl
Packages => Officiële Packages => Photo Station / Photos => Topic gestart door: Hein op 08 november 2013, 08:40:47
-
Ik heb recent mijn ds411slim moeten herinrichten en ik dacht toch echt dat Photostation ook vermeld stond onder het toepassingsportaal. Audiostation, Download station en File station staan er wel.
Klopt het dat Photostation daarbij had moeten staan en indien dat zo is hoe los ik dit op? Heb al eens geprobeerd om Photostation te herinstalleren maar dat gaf geen oplossing.
-
toepassingsportaal
Weet niet wat je daarmee bedoelt, hoofdmenu ? (Links boven 4 blokjes)
Kijk anders even in Package Center > Geinstalleerd, staat PS daar wel ?
Zo niet, kijk dan onder MultiMedia of of PS is geinstalleerd of staat deze op installeren ?
Heb al eens geprobeerd om Photostation te herinstalleren
Heb je dat dan ook zien gebeuren ?
-
Ja photostation staat geinstalleerd. Herinstallatie heb ik zien gebeuren ja, ik druk niet op installeren om daarna weg te lopen.
Ik was er heilig van overtuigd dat photostation in het lijstje erbij zou staan bij audiostation en downloadstation in het overzicht van het toepasingsportaal. Ja dat is een functie via het hoofdmenu en dan linksonderin.
Zijn er nog meer Ziggo gebruiken die niet bij hun photostation kunnen komen vanaf extern?
-
Zijn er nog meer Ziggo gebruiken die niet bij hun photostation kunnen komen vanaf extern?
Mijn broer heeft ook ziggo en hier geen propblemen mee.
-
Zijn er nog meer Ziggo gebruiken die niet bij hun photostation kunnen komen vanaf extern?
Dat is een hele andere vraag.
Klopt het dat Photostation daarbij had moeten staan
Om die vraag te beantwoorden: Ja, zie bijlage.
indien dat zo is hoe los ik dit op?
Werkelijk geen idee, een dergelijk probleem heb ik nog nooit zien voorbijkomen eigenlijk. :S
-
Wellicht is dit probleem al opgelost, maar voor eventuele anderen:
Staat het vinkje "Photo Station in het hoofdmenu van DSM verbergen" in de instellingen van PS soms aan?
Je vind het onderaan de pagina bij >>instellingen>Algemeen
Vinkje uitzetten en het icoontje keert weer terug in DSM.
-
PhotoStation staat niet in toepassingportaal, instellingen voor PS en WebStation kan je terugvinden onder DSM-configuratiescherm-Webservices-HTTP.
-
Ik "kaap" dit onderwerp even...
Ben wat packages aan het configureren via het toepassingsportaal zodat ze bereikbaar zijn via een subdomein. Echter... photo station is niet zichtbaar in het toepassingsportaal (zie onderwerp van de thread....). Kan ik dit (bereikbaarheid via een aangepast domein) voor photo station ergens anders instellen?
-
In de post direct boven die van jou staat het antwoord van de vraag al en dat is in twee jaar ook niet veranderd.
-
Hmm, in DSM 6 kan ik de optie configuratiescherm-Webservices-HTTP niet echt lekker vinden...
-
Ook anno 2017 kan ik ook de optie niet vinden :'(
Hoe krijg ik Photostation weer in het toepassings portaal?
-
De instellingen die het Toepassingsportaal biedt, worden toch in PS zelf geregeld in: Settings ?
-
Heel lastig dat het daar niet staat.
Wilde met een reverse proxy wat regelen, bij mij draait PS op mijn tweede NAS, maar werk niet.
PS is ten opzichte van de andere pakketten zoals Audio Station en Video Station en vreemde eend in de bijt uh NAS.
-
Hoe krijg ik Photostation weer in het toepassings portaal?
Hoezo "weer"? Het heeft er nooit gestaan. Net als MailStation er nooit in gestaan heeft.
Deze twee hoeven er toch ook niet in te staan omdat ze al een "hardcode' toegang hebben via "/photo" en "/mail".
En de nieuwe reverse proxies werken ook niet vanwege het pad. Dit is alles het gevolg van de "remmende voorsprong". Alles is nu veel flexibeler, maar Synology durft die oude mechanismen nu niet meer te veranderen om bestaande software niet stuk te maken.
Zelf gebruik ik de htaccess file om bij photostation te komen:
# photostation
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^foto.mijndomein.nl$ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ /photo/$1 [R]
-
Èn wat doe je met die htaccess file?
-
MOD @AndyVr Niet onnodig citeren.
Wat lukt er precies niet.
-
De titel zegt al genoeg: Het zat er in 2013 al niet in en nu nog steeds niet. De diverse posts zeggen dat ook.