Synology-Forum.nl

Tweaks / Addons A.K.A. The Underground => Photo Station mods => Topic gestart door: DSM'tje op 21 januari 2014, 18:18:53

Titel: Photo Station site aanpassen
Bericht door: DSM'tje op 21 januari 2014, 18:18:53

Ik heb Photo Station 6 draaien op mijn Syno DS412+
Heb een aantal logo's aangepast, want allemaal zeer makkelijk te doen was.
Maar ik wil nog het een en ander aanpassen.

Ik heb 2 vragen hierover.

1) Rechts boven in de hoek zie je je username staan. Als je hierop klikt dan komt er een menu naar beneden en dan heb je 2 opties. Help en afmelden. Zie screenshot:
(https://www.synology-forum.nl/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimagizer.imageshack.us%2Fv2%2F800x600q90%2F534%2Fio69.png&hash=4d117e7c5c01097bfa1b3aebd1c538d03382d692)
Ik wil de optie HELP compleet verwijderen uit het menu. Hoe moet ik dat doen? Welke file moet ik editen?

.

2) Rechts beneden in de hoek daar staat de versie van je Photo Station (in mijn geval Photo Station 6)
Zie screenshot:
(https://www.synology-forum.nl/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimagizer.imageshack.us%2Fv2%2F800x600q90%2F40%2Fcy3d.png&hash=0c07a3f7d1a7a481624bb3d03d91ea4e65c9f300)
Deze verwijzing wil ik ook verwijderen. Hoe moet ik dat doen? Welke file moet ik editen?


Alvast bedankt! :D
Titel: Re: Photo Station site aanpassen
Bericht door: Martijn85 op 21 januari 2014, 20:51:11
Je moet hiervoor SSH aanzetten en inloggen met het programma winSCP met het protocol SCP. Inloggen met de gebruiker root en het admin wachtwoord.

Daar ga je naar: /volume1/@appstore/PhotoStation/

Daar staat de bestanden van Photo Station.

Verstuurd van mijn HTC One X met Tapatalk
Titel: Re: Photo Station site aanpassen
Bericht door: DSM'tje op 21 januari 2014, 21:43:18
Hi Martijn,

Bedankt voor je antwoord.
Wellicht had ik het erbij moeten vermelden.
Maar zover was ik al.  :lol:
Zo heb ik ook de diverse PHOTO STATION logo's veranderd in mijn eigen logo's.

Het gaat mij erom dat ik niet weet welke bestanden ik moet editen om bovenstaand te kunnen veranderen.
Titel: Re: Photo Station site aanpassen
Bericht door: Martijn85 op 22 januari 2014, 16:30:25
Het gaat mij erom dat ik niet weet welke bestanden ik moet editen om bovenstaand te kunnen veranderen.

Ah, ok. Daar kan ik je niet bij helpen. Waarom zou je dit trouwens willen doen? Als er een update uit komt kun je weer alle bestanden bijwerken.
Titel: Re: Photo Station site aanpassen
Bericht door: DSM'tje op 23 januari 2014, 08:57:28
Dat ik het nog eens een keer zou moeten aanpassen heb ik geen moeite mee.
Zodra ik weet hoe het moet documenteer ik het en de volgende keer is het 5 minuten werk.

Maarja dan moet ik wel weten hoe.  ::)
Titel: Re: Photo Station site aanpassen
Bericht door: michad op 17 augustus 2014, 16:53:05
Het was even zoeken maar je kan de copyright tekst aanpassen in:
/volume1/@appstore/PhotoStation/photo/language/nld.php (of een andere taal natuurlijk....)

Staat tussen: $photo_str_ap_name_6   =   'Photo Station 6';
Titel: Re: Photo Station site aanpassen
Bericht door: r00n op 17 augustus 2014, 18:09:24
Je kan ook alle bestanden uit de PhotoStation map kopieeren naar een plek waar je er met Windows bij kunt. Met een applicatie als baregrep (http://www.baremetalsoft.com/baregrep/) kan je dan snel zoeken door al die bestanden. Zo vertaal ik ook meestal thema's voor Wordpress. Kan je het bepaalde stukje niet vinden dan kan je mogelijk in de bron weergave wel wat woorden pakken die erom heen staan, om daar weer een verwijzing in de te kunnen vinden.
Titel: Re: Photo Station site aanpassen
Bericht door: Birdy op 17 augustus 2014, 19:50:33
Handig fijn snel programma hoor en......niets installeren gewoon draaien, bedankt  ;D