Synology-Forum.nl
Packages => 3rd party Packages => SABnzbd (usenet) => Topic gestart door: Bill Jonair op 17 augustus 2011, 20:10:47
-
Ik heb een SABnzbd 0.6.8-1.spk en Python 2.6.6.-1spk geinstalleerd na een eerdere installatie van 0.5.4. Omdat de update via SABnzbd-helper niet werkte is de oude versie gedeinstalleerd en de nieuwe versie geinstalleerd via pakketbeheer in DSM 3.1.
Ik heb via 192.168.0.198:8080 wel toegang tot SABnzbd en kan ook de instellingen wijzigen maar ik kan met geen mogelijkheid gebruikersmappen aanmaken. Krijg dan foutmelding "Cannot create download_dir folder /volume1Downloadsnzbincomplete" Ik heb alle varianten van hoofdletter en klein letter en / en geprobeert maar de mappen worden niet aangemaakt.
Het downloaden werkt wel maar ik heb geen idee waar hij de bestanden laat. Maak me naar aanleiding van dit forum zorgen dat deze wel eens in de root zouden kunnen zijn neergezet.
Ook heb ik getracht terug te gaan naar 0.5.4 maar daarmee heb ik nu hetzelfde probleem. Aan de rechten kan het ook niet liggen want ik heb admin rechten.
P.S. ik heb geen technische achtergrond.
-
Ik weet niet wat ik heb gedaan of wat er is gebeurt maar SABnzbd nu ineens de mappen wel aangemaakt :o :D
Voor degenen die hier ook nog mee worstelen: ergens op dit forum staat dat je moet gebruiken bij het aanmaken van de gebruiksmappen in SABnzbd. Ik weet nu in elk geval zeker dat niet niet juist is en dat dit / moet zijn.
Mij rest nu nog het probleem van de gedownloade bestanden waarvan ik niet weet waar deze zijn geplaatst. Hoe kan ik deze zoeken en verwijderen?