Synology-Forum.nl
Packages => 3rd party Packages => SickBeard => Topic gestart door: Daan op 23 april 2012, 19:28:24
-
Sinds een paar dagen wil de web page van Sickbeard niet meer laden (//10.0.0.2/8081) krijg dan een standaard IE foutmelding dat de pagina niet gevonden is.
Als ik via de webmanager van Synology (5000) het Sickbeard icon aanklik loopt de hele web pagina vast (10.0.0.2 reageert niet)
Via package center kan ik Sickbeard wel stoppen, maar klik ik vervolgens op verwijderen dan loopt weer de hele webpagina vast.
Het rare is dat Sickbeard op de achtergrond wel netjes serie blijft downloaden.... :D
Hoe kan ik Sickbeard weer bereikbaar maken, of verwijderen via putty? En wat moet ik allemaal verwijderen? Ben een nOOb op Linux maar inloggen in Putty lukt me nog wel.
Ik maak trouwens gebruik van de packages van SuperZebulon.
Bedankt alvast!
-
Het rare is dat Sickbeard op de achtergrond wel netjes serie blijft downloaden.... :D
De engine en de front-end (GUI) zijn aparte functies.
Hoe kan ik Sickbeard weer bereikbaar maken, of verwijderen via putty? En wat moet ik allemaal verwijderen? Ben een nOOb op Linux maar inloggen in Putty lukt me nog wel.
Ik maak trouwens gebruik van de packages van SuperZebulon
Heb je geen idee waarom SickBeard het ineens niet meer doet? Zijn je logbestanden misschien mega groot? Is de config file misschien beschadigd? Heb je geen ruimte meer vrij op je systeempartitie? Opnieuw installeren heeft pas zin als je de oorzaak weet (en oplost). Anders blijf je het probleem houden.
-
Heb je misschien een firewall geactiveerd?
-
Bedankt voor het meedenken.
SABnzbd etc. werkt gewoon en is ook bereikbaar via de WEB GUI, een firewall staat niet aan op de Syno.
Logbestanden splitst hij netjes op in blokken van 10MB op de losse USB stick. Zijn er op andere plekken nog logbestanden die Sickbeard wegschrijft?
Wat ik wel heb gedaan is in Sickbeard de usernaam en wachtwoord optie geactiveerd, maar daarna nog gewoon een keer kunnen inloggen.
Het bekende Windows trucje (de Syno herstarten) heeft ook niet geholpen.
Ik ben niet aan de config files geweest, weet niet eens waar ik die zoeken moet. :)
-
Het komt wel eens voor dat een update van SickBeard niet goed gaat en daardoor niet meer werkt. Wat je dan moet doen is de update folder leeggooien. Volgens mij is die info wel ergens te vinden op dit forum. Dat zou je eens kunnen proberen.
-
viewtopic.php?t=8449#msg40139 (http://www.synology-forum.nl/viewtopic.php?t=8449#msg40139)
-
Bedankt, ondertussen werkt het weer. Toch voor elkaar gekregen hem te verwijderen via package center, en opnieuw geïnstalleerd.
Het andere topic gaat over niet meer kunnen updaten, maar misschien zijn er wel overeenkomsten, kan er altijd wat van leren. :)