Synology-Forum.nl
Packages => 3rd party Packages => SickRage => Topic gestart door: johnnie1 op 10 januari 2016, 14:41:33
-
Hallo allemaal
ik hoop dat iemand mij kan helpen, ik heb sickrage naar volle tevredenheid geïnstalleerd en dit gaat goed. ik wil de serie Arrow compleet hebben en de ontbrekende episoden werden niet gevonden of konden niet meer worden gedownload, ik heb deze wel met spotnet kunnen vinden en deze in de map gezet waar ook de rest van de serie staat. nu zou ik graag willen dat ook in sickrage wordt vermeld als zijnde gedownload. Is dit mogelijk en zo ja hoe doe ik dat dan?
ik heb Arrow tot en met seizoen 3 compleet.
Vriendelijke Groet
John van 't Hoff
-
Als je de afleveringen in de juiste mappen zet klik je in Sickrage in de serie bovenaan op re-scan files.
-
Hallo Robert
Bedankt voor je snelle reactie, maar de afleveringen staan in de map van Arrow waar de rest ook staan en heb dus de re-scan gedaan maar er is niets veranderd. Kan het zijn dat het hem moet post processen? dan pas als gedownload word vermeld?
Groeten John
-
En de bestandsnamen zijn wel zo dat Sickrage ze kan herkennen?
-
Volgens mij wel maar zou je een voorbeeld kunnen geven hoe dit er uit zou moeten zien. Dan kan ik er eventueel 1 kunnen veranderen en dan kijken wat er gebeurt.
John
-
Serienaam, seizoen en aflevering minimaal.
Maar je ziet het toch ook aan de bestaande afleveringen?
-
ik denk dat je wel gelijk hebt
1 die wel gezien wordt als gedownload:
map: Arrow.S02E20.720.BluRay.DD5.1.X264.vietHD
Bestand:Arrow.S02E20.720.BluRay.DD5.1.X264.vietHD.mkv
1 die niet word gezien als gedownload
Map : Arrow.S02E19
Bestand: Arrow.S02E19.mp4
Moet er meer bijstaan? Kan ik zonder problemen de naam veranderen?
-
Het is afhankelijk van welke kwaliteit je voor de serie hebt ingestelt.
Als die niet matched met wat je er handmatig bijzet zalsickrage ze negeren.
Als je bijvoorbeeld 1080 web-dl hebt ingesteld dan matchen due bluray versies niet.
-
Hallo Ben
Ik heb voor de serie eigenlijk alles ingesteld behalve unknow, dus als ik je goed begrijp dan zou Sickrage hem moeten zien als ik unknown erbij zet?
Groeten John