Synology-Forum.nl
Packages => 3rd party Packages => Spotweb => Topic gestart door: Heezen op 01 mei 2017, 20:44:39
-
Goedemiddag heren/dames,
Ik ben op dit moment een beetje ten einde raad, ik heb al het e.e.a geprobeerd maar ik krijg het maar niet voor elkaar d.m.v. handleidingen op internet e.d..
Even beginnen bij het begin, ik ben begonnen om Spotweb te installeren op mijn nas en vervolgens deze de retrieve te laten uitvoeren, het duurde ongeveer 5/7 dagen voordat deze helemaal afgerond is (internet hier buitenaf is zwaar matig, vandaar dat ik het ook automatisch wil laten lopen via nzbget/sonarr).
Vervolgens ben ik met NZBget aan het koppelen gegaan en kreeg ik een foutmelding, ik uit 'paniek' meteen spotweb even verwijderd zonder dat ik de database verwijderd heb, ik meende dat ik spotweb wel terug kon zetten, helaas krijg ik dus de melding; ' spotweb user is al bekend ......', logisch want de database bestaat nog.
Nu ben ik bezig gegaan met phpMyAdmin om de database aan te passen (heb dit ergens uit een tutorial) helaas kom ik er niet achter hoe ik het config bestandje aan moet passen, blijf foutmeldingen houden.
Nu vroeg ik mij af of jullie al in eerdere stadia mij kunnen helpen, ik kom er niet uit en ik zou het wel heel erg fijn vinden als ik dit uiteindelijk automatisch kan laten lopen.
Ik draai op dit moment DSM 6.1.1 - 15101, ik ben redelijk handig met het uitvoeren van dingen in een terminal d.m.v. handleidingen enzo maar een leek op php/http/mysql. Ik denk dat ik een backup moet maken van mijn spotweb database en deze vervolgens moet verwijderen en later terugzetten(ik heb namelijk niet zo'n zin om de retrieve weer 5/7 dagen te laten draaien). Maar hier kan ik helaas niet echt iets over vinden.
Ik hoor het graag, mochten jullie meer info nodig hebben dan laat het maar weten.
Groeten, Kay
-
Nu ben ik bezig gegaan met phpMyAdmin om de database aan te passen (heb dit ergens uit een tutorial)
Wat moet er dan aangepast worden ?
Over welke tutorial gaat het ?
helaas kom ik er niet achter hoe ik het config bestandje aan moet passen, blijf foutmeldingen houden.
Welk config bestandje ?
-
Als je voor het eerst PHPMyAdmin opent kun je niet inloggen, er is dan een vraagteken waar je op kunt drukken en naar een bestand gaat hier ben ik doorgestapt naar quick install en dan krijg je deze;
http://localhost/phpMyAdmin/doc/html/setup.html#quick-install
vervolgens heb ik een aanpassing gedaan en krijg ik de volgende foutmelding;
Existing configuration file (config.inc.php) is not readable.
-
Heb even phpMyAdmin geïnstalleerd en gezocht naar config.inc.php en, 2 gevonden:
/volume1/web/phpMyAdmin/setup/frames/config.inc.php
/volume1/web/phpMyAdmin/config.inc.php
Echter deze files zijn read/write voor root en de eigenaar is ook root.
Dus, ik log in als root met het wachtwoord van admin en ben binnen:
[attachimg=1]
-
Bedankt hiervoor ik zit er nu in, ik ga even kijken hoe dit uit pakt wellicht heb ik nog vragen maar dan laat ik het weten.
-
Zo, de database weer terug gezet, gebruikers aangepast etc.
Vervolgens ben ik weer terug bij de foutmelding die ik had voor ik spotweb had verwijderd.
Dat is de volgende;
Fatal error: Call to undefined function curl_init() in /volume1/web/spotweb/lib/services/Providers/Services_Providers_Http.php on line 190
Dit is gekomen nadat ik NZBget had aangezet als provider voor spotweb.
-- edit spots weer terug gezet d.m.v. myphpadmin -- dit lijkt in orde te zijn. ga morgen weer verder met het koppelen.
-
De api van Spotweb is niet werkend, krijg hem ook niet werkend door het .htaccess bestandje te verplaatsen. Erg vreemd, iemand hier een oplossing voor?
.htaccess heb ik aangepast naar;
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine on
RewriteCond %{REQUEST_URI} !api/
RewriteRule api/?$ /spotweb/index.php?page=newznabapi [QSA,L]
</IfModule>
localhost/spotweb/api?t=c geeft 505 kan gezochte pagina niet vinden.
-
Inmiddels weer een stap verder, HTTP Apache 2.2 stond niet geinstalleerd, domme ik . nu werkt de api ook. :-)
-
Yess, api alles werkt, in Sonarr de test met spotweb werkt, NZBget werkt, testen lijken allemaal goed.
Probleem is nu binnen sonar een foutmelding, hij zoekt vaak in 0 indexers en vind dus niks. Terwijl de indexer Spotweb wel actief is en goed getest is.
foutmelding;
An error occurred while processing feed. http://localhost/spotweb/api?t=tvsearch&cat=5030,5040&extended=1&apikey=(removed)&offset=0&limit=25&rid=35048&tvmazeid=69&season=4&ep=19: Data at the root level is invalid. Line 2, position 1.
ik kan er maar niet achter komen waar dit in zit.
-
Check-cache.php al geprobeerd te draaien?
En misschien handmatig opnieuw opstarten zoals hier (https://github.com/spotweb/spotweb/issues/167#issuecomment-220848254) staat beschreven?
-
Heb zonet alle series opnieuw toegevoegd, nieuwe gratis indexer naast spotweb erin gezet.
Nu werkt die wel, al heb ik het idee dat die Spotweb niet volledig gebruikt. Dit ga ik nog even uitzoeken. Verder begint het er nu op te lijken. Next up; Radarr... :-)