Synology-Forum.nl
Packages => Officiële Packages => Surveillance Station => Topic gestart door: Bill op 10 mei 2017, 19:48:47
-
Ik heb de Alecto DVC 255 IP camera. Ik krijg deze in het Surveillanc station niet aan de gang. weet iemand waar deze compatibel mee is.
Ik heb ook nog van die goedkope Chinese camera en dat gaat goed. Ik heb Alecto gebeld, maar die geven alleen ondersteuning voor de App, heb je een dure camera krijg het niet in de synology aan gemeld.
ik heb de Synology DS212+
Bill
-
In de lijst met ondersteunde ip-camera's voor Surveillance Station (https://www.synology.com/nl-nl/compatibility/camera) komt het merk Alecto niet voor.
Je zou SS kunnen laten zoeken op ONVIF echter, ik heb nergens kunnen vinden dat Alecto DVC-255 ONVIF ondersteunt.
Wat ik wel lees, is dat deze cam (kennelijk) speciaal voor de tablet of smartphone is.
waar deze compatibel mee is
Geen idee.
Op Tweakers weet men het kennelijk ook niet.
-
Op de tablet of tel werkt het goed, maar ja mijn bedoeling is dat het ook op de nas gaat werken. Maar goed als dat niet kan houd het op.
Bill
-
De Alecto camera gaat dus niet werken in het surveillance station. Ik heb het wel werkend met FTP server. Alleen nu wil ik een script instellen dat de map elke week wordt gewist. Wie weet hoe ik dit moet instellen.
Bedankt.
Bill
-
Als ik puur op uiterlijk af ga lijkt het wel wat op een Foscam FI9828P. Je zou dat eens kunnen testen.
Zo weet ik dat een Elro IP-camera van mijn schoonouders softwarematig 'ingesteld' kan worden als Foscam FI8909W.
Probeer het... je weet nooit!
-
Die had ik al geprobeerd, maar ook niet.
Ik heb een app Ip cam view. Daar heb ik Chinese camera in staan (Escam) daar krijg de Alecto werkend onder
7links ipc-770 HD. Maar deze komt ook niet voor in de synology
Ik zie dat je een PE1 call hebt. Ik ben PE1MAK
Bill
-
er zitten een hele batterij camera's in de pack, kan even duren maar misschien 1-voor-1 testen??
En ja, ook 'fellow-HAM' ;)
-
Ik wil nog even terug komen op mijn vraag. Voor diegene die ook hier mee zitten. Ik ben er achter dat dit type (Alecto) camera is van Apexis type AH9063CW.
Als ik dit invoer in Surveillance Station, en ik doe test, dan is dat correct. Maar nog geen beeld. Misschien dat iemand me daar mee kan helpen.
P.S met de App Netanalyzer ben ik achter de naam gekomen
Bill
-
Waar heb je geen beeld ? In SS zelf of de Cliënt.
-
Ik heb de instelling gedaan, en test uitgevoerd . Krijg een groene V
Nu ga ik naar Ip camera ( ik heb daar nog een camera staan die werkt (Escam) dan krijg ik verbinding verbroken.
-
Dat was de vraag niet.
-
Waar moet SS zoeken, ik ben ook niet zo erg in de synology thuis, ik zoek en probeer wat vandaar
-
SS=Surveillance Station
Laat ik de vraag dan anders stellen: Waar heb je geen beeld ? In Surveillance Station zelf of in Surveillance Station Client.
-
Ik heb met de synology helemaal geen beeld. Alleen met mijn Escam camera
-
Alles is Synology dus, In Surveillance Station zelf of in Surveillance Station Client.