Synology-Forum.nl
Packages => Officiële Packages => Surveillance Station => Topic gestart door: Bazzel op 19 maart 2017, 14:05:57
-
Goedemiddag,
Gisteren heb ik mijn Ziggo router (thomson T7200) even naar bridge modus gezet. Hiermee zijn mijn portforwarding settings weg.
Ik heb een Hikvision IP Camera op mijn DS214Play draaien die het tot gisteren dus prima deed. Volgens mij heb ik de portforwarding weer goed gezet (zie bijlage) maar het lukt me maar niet om verbinding te krijgen. Ook niet als ik via het IP adres van de camera probeer in te loggen. Iemand enig idee?
Alvast bedankt.
-
Dit is de melding die vanuit SurveillanceStation komt.
-
bridge modus
Waar naar toe ? Je zal DMZ bedoelen ?
Zet die instelling in ieder geval weer terug, je staat nu open voor de hele wereld.
Poort forwarding is niet van toepassing binnen je eigen netwerk dus, heeft het in dit geval geen nut.
Is het IP adres van de cam juist ?
Is poort 80 van de cam wel juist ?
-
Hi Birdy, ik wilde mijn Ziggo modem niet meer voor als wifi modem gebruiken en wilde er een Fritzbox7490 tussenzetten. Vandaar dat ik het Ziggo modem van router mode naar bridge mode had gezet. Dat heb ik later dus weer terug aan laten passen naar Router mode. Kreeg het niet goed werkend vandaar weer terug naar het oude :'(
Ip adres van de cam moet goed, standaard IP adres van mijn camera, ook port 80 geeft hij aan. Ik heb de oude config uit Surv station verwijdert en weer opnieuw geïnstalleerd. Geen resultaat.
Portforwarding heb ik in dit geval toch nodig om mijn camera van buiten het netwerk te bereiken via de DS Cam app?
-
Weet je zeker dat je het goede IP hebt? Laat anders de Hikvision software eens naar de cameras zoeken. Klinkt mij als een probleem van vaste IP adressen i.p.v. IP via DHCP.
-
ik wilde mijn Ziggo modem niet meer voor als wifi modem gebruiken en wilde er een Fritzbox7490 tussenzetten.
Ok, dat wist ik dus niet.
Nu lopen 2 dingen door elkaar:
1 - Lokaal werkt het niet dus, SS van DSM.
2 - Van buitenaf werkt het niet met DS Cam.
Als het lokaal al niet werkt, werkt het van buiten af ook niet.
Dus, eerst lokaal aan de praat zien te krijgen.
Werkt het wel met de software van HIKVISION ? Welke poort wordt daar aangegeven ?
-
MOD @Bazzel Niet onnodig alles citeren.
Weet je zeker dat je het goede IP hebt?
Volgens mij wel, zie screenshot. Ik heb de cdrom software nu geïnstalleerd. Ik kan gewoon mijn camera niet meer rechtstreeks benaderen via het ip adres.
-
Hi Birdy, zie mijn screenshot hiervoor via de Hikvision software. IP adres en poort 80 komen overeen.
-
ik zie ook poort 8000 staan op jouw afbeelding probeer die eens
-
MOD @Bazzel Niet onnodig citeren.
Heb hem in surv station aangepast maar helaas geen resultaat.
-
en je nas heeft ook een ip in de range van 192.168.1.x ???
-
MOD @Bazzel Niet onnodig citeren.
Ja, dat klopt volgens mij. Ik heb even alle settings in een document gezet. Ik hoop dat jullie iets opvalt hierin en wat er niet goed staat.
Alvast bedankt weer :) :thumbup:
-
Ja, dat klopt volgens mij.
Nee, dat klopt niet.
Je netwerk is n.l. 192.168.0.xxx en je forwardings en Cam staan op 192.168.1.xxx.
Dus, dat gaat niet werken.
En deze optie moet je helemaal niet willen gebruiken, zie hier (https://www.synology-forum.nl/ddns-extern-benaderen/zoveelste-waarschuwing-om-geen-ez-internet-te-gebruiken/):
[attachimg=1]
Dus, zet je UPnP uit op je Router!
-
Hi Birdy, het werkt weer! :)
Heb idd dat 1tje verandert in een 0tje en ik heb weer beeld :-)
Ik had UPnP al uitstaan op de router. Wat stel je voor moet ik ook in DMS nog iets uitzetten hiervoor?
Bedankt voor je hulp :thumbup:
-
Als je alle poorten die je nodig hebt, zelf forwarded hebt in je Router , dan zou ik voor de zekerheid UPnP even aanzetten en:
[attachimg=1]
na het opslaan, UPnP weer uit.