Synology-Forum.nl
Packages => Officiële Packages => Surveillance Station => Topic gestart door: michel75 op 02 augustus 2011, 20:43:15
-
Hallo,
Ik kreeg een mailtje van Foscam dat je met een coupon-code 10% korting krijgt
op hun camera's en dat ze gratis verzonden worden.
Ik had er al eentje van foscam (FI8908W) welke prima werkt op de DS211 i.c.m. surveillance station en
nu dan de FI8904W gekocht voor nog geen 70 euro.
De volgende code is hiervoor bruikbaar "school"
Groeten, Michel.
http://foscam.us/
-
Bedankt voor de tip. Heb een Foscam FI8908W (Black) Wireless IP Camera besteld en kom uit op €58,46 EUR, dat is een leuke prijs om er mee te hobbyen.
-
Interessant. Wat voor poweradapter zit hier bij ? Of moet ik een converter hebben om 'm hier op het lichtnet aan te kunnen sluiten ?
-
Dat is idd geen geld voor die camera Bazeman!
Ik ga er wel gewoon vanuit dat er een normale adapter bij zit.
Ik heb op eBay trouwens ook een extra camera license gevonden voor 30 euro die gemaild kan worden...
Michel.
-
Heb een maand geleden - er was toen ook een actie met gratis verzenden en 10% korting - een camera besteld en kreeg er keurig een Nederlandse adaptor bij!
-
Dat is mooi Eternity, ik krijg hem 8-10 augustus binnen dus ben benieuwd!
-
Wil ik daar net een camera bestellen, de FI8908W maar de site wil die code 'school' niet accepteren.
De camera staat aan $89,99 momenteel.
Er is wel een code die werkt, namelijk wifi1001
Daarmee krijg je $4,5 korting en komt het totaal op $85,49
Dan wacht ik misschien toch nog even tot die korting van 10% het wel doet ...
-
De camera is binnen! Het is toch een FI8918W i.p.v. een FI8908W maar volgens mij zit er weinig verschil in (behalve dat de een duurder is).
Hij werkt prima in Surveillance Station, instellen als FI8908W.
-
Mooi ! Ik kreeg zojuist de bevestiging dat de mijne ook is verzonden.
Welke DSM versie gebruik je ? Kun je alle functies van de cam gebruiken ? Pan/tilt ?
-
De 8918w is op marktplaats te koop voor €75-
De foscam is een nogal gevoelig apparaat.
betaal een paar tientjes meer, en dek jezelf in voor garantie. Dan weet je in ieder geval dat je nog ergens terecht kunt binnen die jaar.
Wanneer je problemen hebt met de camera, en je moet deze opsturen, dan ben je al gauw €25- kwijt. En dat word zeker niet vergoed door de verkoper. En dan nog hopen dat de verkoper het product ontvangt ( meestal doen ze alsof ze niets hebben ontvangen ) Ik heb daar genoeg ervaring mee.
-
Mooi ! Ik kreeg zojuist de bevestiging dat de mijne ook is verzonden.
Welke DSM versie gebruik je ? Kun je alle functies van de cam gebruiken ? Pan/tilt ?
DSM 3.9-1337, Pan/tilt werkt, audio niet. Bewegingsdetectie werkt ook.