Synology-Forum.nl
Packages => Officiële Packages => Surveillance Station => Topic gestart door: ZeroZorro op 18 mei 2016, 15:32:48
-
Heb een 3-tal van dit soort camera's binnen inmiddels via AliExpress(de 700GC (baby-eitje), de 754GC (buitencamera) en de 620GB (PTZ-binnencamera).
Moest echter wel douane-kosten betalen ondanks 'gift', maar goed.
Inmiddels heb ik de 754 en de 620 van nieuwe firmware voorzien, krijg ze echter nog niet goed werkend met SS.
Live-beeld werkt niet (wel de preview) en audio al helemaal niet. Met de standaar ONVIF/Generic ONVIF zijn er uberhaupt geen audio settings in SS, welke instellingen gebruiken jullie?
Overigens, hoe stel ik het zo in dat hij énkel opneemt bij motion detectie in SS? Bij opname kan ik alleen kiezen voor 5 tot 240 minuten voor een opname, deze kan niet op 0? Of mis ik iets... ;-)
Met de eigen app (ismartview) werkt het wel naar behoren, dus het is een settings-ding.
Ook op Tinycam monitor op android kom ik er ook niet helemaal uit, met de 620GB wel beeld en audio (alleen nog geen mic-functie).
Daar staat hij ingesteld op Wansview/NCM-625GB (de 620GB wordt nog niet ondersteund)
-
Bij opname zit een tweede tabblad planning. Daar kun je de motiondetectie instellen.
Verder kan ik je helaas niet helpen.
-
Je maakt meest kans als je:
- de video-stream path kan vinden, kan je soms in handleidingen van de cam vinden (die dan instellen bij generic camera); meestal in de aard van /videostream.cgi?user=admin&pwd=pwd. Kan je even testen via de URL
http://192.168.0.XXX/videopath - dus bvb. http://192.168.0.xxx/videostream.cgi?rate=0
-ofwel laat opnemen via FTP (dus buiten SS om), ddan moet je wel rekenen op de camsoftware voor bewegingsdetectie