Synology-Forum.nl

Packages => Officiƫle Packages => Surveillance Station => Topic gestart door: Briolet op 21 september 2021, 12:31:58

Titel: Lek in HikVision camera's maakt inloggen zonder wachtwoord mogelijk
Bericht door: Briolet op 21 september 2021, 12:31:58
HikVision heeft een bulletin uitgebracht waarin ze aangeven dat diverse cameras een bug op de inlogpagina bevatten, waardoor je zonder wachtwoord kunt inloggen.

Een bericht hierover stond op security.nl (https://www.security.nl/posting/721507/Ip-camera%27s+Hikvision+door+ernstig+beveiligingslek+op+afstand+over+te+nemen)

Er zouden al updates beschikbaar zijn, maar ik zie ze nog niet. Ik heb 4 verschillende modellen uit de "DS-2CD2..2" serie (De R6 serie) die deze bug bevat. Als ik op de hikvision pagina zoek, vind hij deze 4 modellen niet eens.
En op het downloadportaal dat ik altijd gebruik: (http://www.hikvisioneurope.com/portal/) staat nog steeds de versie 5.5.82 van 2 jaar geleden als laatste versie.

Mensen die hun camera alleen via Surveillance station publiceren, lopen geen risico. Als de camera rechtstreeks aan het internet hangt, heb je een probleem totdat er een update is.