Synology-Forum.nl

Packages => Officiƫle Packages => Surveillance Station => Topic gestart door: JanGoo op 24 maart 2016, 19:38:46

Titel: Live beeld niet aanwezig
Bericht door: JanGoo op 24 maart 2016, 19:38:46
Hallo,
Na abnormaal liggen vechten met het ActiveX besturingselement, nu na openen in Firefox werkt alles (ook in internet Explorer), maar geen weergave in 'Live weergave'. Er is wel een gele rand omheen , maar beeld blijft zwart.
Alles werkt! Zowel in Firefox en Internet Explorer. Behalve geen Live weergave! :evil:
Wat is hier het probleem? Wie heeft een oplossing?

Gr.,
Jan.
Titel: Re: Live beeld niet aanwezig
Bericht door: Patchie op 25 maart 2016, 11:53:27
Deinstalleer de plugin
Dan is het beste om de browser IE af te sluiten en opnieuw op te starten en dan opnieuw de plugin installeren voor alle gebruikers.
Neem er de tijd voor want af en toe kost het enkele minuten voor de plugin zich wil installeren en dan evengoed zal het installeren niet direct zichzelf installeren, dat kan ook weer enkele minuten duren. Dan wekr het uiteindelijk well.

Helaas is dit een geduld klusje.

Suc6
Titel: Re: Live beeld niet aanwezig
Bericht door: JanGoo op 25 maart 2016, 12:49:40
Opgelost :!:

Door het vinkje bij Tab 'liveinstellingen'/'Multicast-streaming..........' weg te halen, had ik livebeeld.

Dank voor het meedenken :!:

Groetjes,
Jan Goosen.