Synology-Forum.nl

Packages => Officiële Packages => Surveillance Station => Topic gestart door: Karine01 op 09 oktober 2016, 10:06:02

Titel: Opnieuw opstarten forceren ?
Bericht door: Karine01 op 09 oktober 2016, 10:06:02
Ik zou de functie opnieuw opstarten forceren willen aanzetten in SS zodat de cams elke week eens worden herstart. Echter wanneer ik om te testen op "nu opnieuw opstarten" klik krijg ik de melding "bewerking mislukt omdat de camera losgekoppeld is".
Is dit op te lossen in SS ?
Titel: Re: Opnieuw opstarten forceren ?
Bericht door: jervanheg op 09 oktober 2016, 18:15:03
Ik snap de bedoeling niet, maar bon :-)
- SS kan je best laten herstarten door de NAS eens te laten herstarten
- de cameras laten herstarten gaat eigenlijk het makkelijks met een tijdschakelaartje (electronisch, zodat je 1 à 2 minuten de stroom kan laten uitvallen; met een mechanisch tijdschakelklokje is het minimum algauw een kwartier)
Titel: Re: Opnieuw opstarten forceren ?
Bericht door: Karine01 op 09 oktober 2016, 18:38:59
De bedoeling is zoals in SS vermeldt staat om te voorkomen dat de camera na een bepaalde periode niet meer reageert of geen videostreams overdraagt.
De cams kan ik ook laten herstarten door dit in de cam zelf in te stellen.
Ik vroeg me alleen af waarom deze functie in SS niet werkt ?