Synology-Forum.nl
Packages => Officiële Packages => Surveillance Station => Topic gestart door: arendapi op 19 maart 2017, 17:44:09
-
Ik Heb de software van Morzila Firefox geupdate naar de laatste versie 5.2... sinds dien heb ik geen beeld meer ook na het installeren van de SurveillacePlugin.msi geeft mijn beveiligingscamera geen beeld en vraagt nog steeds opnieuw naar de plugin.
Ik heb dit wel meer gehad na een update van Morzila Firefox maar dan werkte alles weer na het installeren van de plugin.
wie weet een oplossing voor dit probleem.
mvg arend
-
Deze gebruiken Surveillance Station Client (https://www.synology.com/nl-nl/support/download/RS816) (onder Huplprogramma's).
-
Gebruik een andere browser, die de plug-in wel ondersteunt. b.v. op de Mac heeft Firefox nog nooit gewerkt.
-
Deze gebruiken Surveillance Station Client (https://www.synology.com/nl-nl/support/download/RS816) (onder Huplprogramma's).
De cliënt ondersteund de 110j niet helaas....
-
Of je probeert een oudere versie van Firefox te installeren en je stelt in dat ie niet zelf gaat updaten, of je moet overwegen een nieuwe(ere) NAS aan te schaffen.
-
Je kan Microsoft Internet Explorer gebruiken.
Zie FAQ (https://www.synology.com/nl-nl/knowledgebase/Surveillance/tutorial/Surveillance_Station/Why_is_Surveillance_Station_plugin_deactivated_after_the_installation_NPAPI_issue_for_Google_Chrome_version_44_and_older)