Auteur Topic: willekeurige opnames  (gelezen 1224 keer)

Offline gvds

  • Bedankjes
  • -Gegeven: 1
  • -Ontvangen: 0
  • Berichten: 6
willekeurige opnames
« Gepost op: 18 augustus 2014, 21:30:03 »
Sinds december 2013 maak ik gebruik van surveillance station. De eerste maand functioneerde de opnamefunctie perfect, maar na een een softwareupdate in januari van dit jaar worden niet alle bewegingen opgenomen.
Dit gebeurt willekeurig, daardoor is het systeem niet 100% betrouwbaar. Ik maak gebruik van 2 stuks Foscam 8910, deze zijn draadloos met een router verbonden. de afstand in beide gevallen  bedraagt slechts enkele meters. Detectie laat ik verzorgen door Surveillance station.

Verder vertoont ook DSCAM ook kuren: opnametijd is wel zichtbaar maar het bestand wil niet afspelen.
Heb een aantal softwareupdates afgewacht maar deze brachten geen veranderingen in de situatie.

Heeft iemand dezelfde ervaringen of kan iemand mij vertellen wat de oorzaak zou kunnen zijn.

Gerrit van de Streek

Offline Roberto-NL

  • Bedankjes
  • -Gegeven: 0
  • -Ontvangen: 2
  • Berichten: 26
  • Google is je vriend
Re: willekeurige opnames
« Reactie #1 Gepost op: 26 augustus 2014, 13:30:32 »
Gerrit, het klinkt meer dat mogelijk de instellingen voor bewegingsdetectie niet meer staan zoals ze moeten of dat de instellingen niet meer voldoen waardoor bepaalde objecten wel worden waargenomen en sommige niet.
Met de bewegingsdetectie setup is het gewoon even de tijd nemen en kijken of het systeem iets registreert ( rode/groene balk aan de linkerzijde )

DSCAM;
Welk video-formaat laat je je camera's opnemen? MJPEG? want H.264 word vaak niet ondersteunt op mobiele apparaten.

  • Mijn Synology: DS413
  • HDD's: 2 x WD20EARX-00PASB0

Offline gvds

  • Bedankjes
  • -Gegeven: 1
  • -Ontvangen: 0
  • Berichten: 6
Re: willekeurige opnames
« Reactie #2 Gepost op: 27 augustus 2014, 14:27:18 »
Roberto,

bedankt voor het meedenken. ik ga de aanwezige bewegingsdetectie verwijderen en opnieuw instellen. Mogelijk brengt dat verbetering.
Het betrert hier een een SD  camera, opname is dus in MJPEG.

Offline Briolet

  • Global Moderator
  • MVP
  • *
  • Bedankjes
  • -Gegeven: 182
  • -Ontvangen: 2734
  • Berichten: 16.828
Re: willekeurige opnames
« Reactie #3 Gepost op: 27 augustus 2014, 14:55:52 »
Dat een SD camera alleen MJPEG kent klopt natuurlijk niet. Er zijn er ook die MPEG4 of het verwante H.264 kennen. Die laatste 2 formaten gebruiken gewoon 10% van de bandbreedte van MJPEG. Belangrijk als je extern de beelden wilt bekijken en je hebt geen hoge uploadsnelheid.

Bewegingsdetectie instellen is lastig en zou eigenlijk voor daglicht een andere instelling moeten hebben dan in het donker. Maar die optie heeft SS niet.
  • Mijn Synology: DS415+
  • HDD's: 3x 3TB in SHR
  • Extra's: DS212J, RT1900ac


 

DS712+ benaderen vanaf willekeurige locatie?

Gestart door MarcoVosBoard Synology DSM 5.1 en eerder

Reacties: 4
Gelezen: 2274
Laatste bericht 11 oktober 2012, 17:35:25
door a.zwartkruis
Streamen loopt vast aan eind van willekeurige titels

Gestart door BillyBoard Audio Station

Reacties: 1
Gelezen: 2349
Laatste bericht 06 maart 2013, 21:53:48
door Billy
afbeeldingen op mappen en willekeurige indeling mappen/foto's

Gestart door dennisBoard Photo Station / Photos

Reacties: 6
Gelezen: 1093
Laatste bericht 22 augustus 2021, 16:56:27
door stapper