Synology-Forum.nl
Firmware => Synology DSM 5.1 en eerder => Topic gestart door: Khazar op 10 september 2014, 18:21:16
-
Ik verwijderde mijn volume op mijn NAS (DSM 4.4) via 'Opslagbeheer'. Vervolgens kan ik geen verbinding meer maken met diskstation. Hoe krijg ik weer verbinding met mijn Synology NAS (DS 110+) opdat ik een 'volume' kan aanmaken? Bedankt!
-
ik denk dat je even de synology assistant moet gebruiken. Je kan assistant downloaden op de synology site of hij staat zelfs op de CD die mogelijk bij je NAS kwam.
-
Je kan ook in je browser http://find.synology.com intypen.
-
Bedankt voor jullie reactie. De NAS zelf heb ik direct al kunnen vinden met behulp van de Synology Assistant. Indien ik in Synology Assistant de 'Diskstation' (met status 'Gereed') vervolgens selecteer en op 'Verbinden' klik krijg ik, zowel in Google Chrome als Internet Explorer de boodschap 'Deze pagina kan niet worden weergegeven'.
Hebben jullie nog andere tips?
Bedankt.
-
Ik verwijderde mijn volume op mijn NAS (DSM 4.4) via 'Opslagbeheer'.
Even voor de duidelijkheid, die versie bestaat niet, zit je op 4.3 of een andere versie ?
Wat geeft Synology Assistant aan ?
-
Hoi Birdy,
Synology Assistant geeft DSM 5.0-4493 update 4 aan.
Groeten
-
Allen,
Vanochtend "de hele santa ma kraam" uitgezet en weer aangezet, en ziet: de diskstation is weer benaderbaar.
Bedankt voor alle tips!