Synology-Forum.nl
Firmware => Synology DSM 6.1 => Topic gestart door: pcrrules op 05 maart 2017, 19:42:59
-
Om gebruikers tot de NAS uit te nodigen binnen onze sportvereniging stuur ik de automatische email uit vanuit de NAS. Deze kan je prima aanpassen met bestaande variabelen en eigen tekst. Echter is het maximaal aantal karakters in deze email 640 stuks. Dit is voor ons te weinig om duidelijk uit te kunnen leggen hoe gebruikers toegang kunnen krijgen en wat ze moeten doen.
Is dit ergens (in de root via SSH) aan te passen?
-
Als alternatief:
Maak een duidelijke pdf waar alles in staat en zet dat document op de nas. Maak vervolgens een bestandskoppeling naar dat document en zet die link in de mail.
-
@Briolet, klopt dat doe ik ook met behulp van een webpagina. Dan nog zijn de 640 karakters te kort. Het is geen blocking issue. Ik moet dan maar gewoon korter van stof zijn, maar als het even kan heb ik liever gewoon vrijheid hoe lang de email is :).