Synology-Forum.nl

Algemeen => The lounge => Topic gestart door: Erwin1 op 13 juli 2018, 22:10:16

Titel: Lek in firmware Foscam camera’s
Bericht door: Erwin1 op 13 juli 2018, 22:10:16
Link: https://www.consumentenbond.nl/beveiligingscamera/foscam-cameras-lek-en-updaten-gaat-niet-vanzelf

Goed om dus even te checken en te updaten
Titel: Re: Lek in firmware Foscam camera’s
Bericht door: Briolet op 14 juli 2018, 00:41:17
Ik weet niet waarom dit nu in het nieuws komt omdat de updates reeds begin mei uitgegeven zijn.

Mijn Foscam zat op firmware 2.74.1.59 en die wordt in dat lijstje als kwetsbaar genoemd. Bij het downloaden van de laatste firmware via het camera menu krijg je dezelfde firmware met datum 24 april 2018. Dat ligt dus vóór de datum van de bug-fix.

Na verder zoeken op de  foscam site zelf (https://www.foscam.com/general-statement-for-firmware-update.html) kom je op een pagina met patch files. Voor mijn model is dat dus 2.74.1.59_p1.

Blijkbaar negeert de update scan binnen de camera de patchfiles en je krijgt ook geen melding dat er een patch bestaat. Blijkbaar is het toch beter om niet via de camera naar updates te zoeken maar op de Foscam site zelf.