Synology-Forum.nl
Packages => Officiƫle Packages => VPN Server => Topic gestart door: joostman op 17 augustus 2016, 11:56:11
-
Ik probeer vanaf een remote locatie een service (poort) te benaderen op mijn NAS die buiten de open-poorten-range van de mijn router valt.
Als ik met mijn iPhone een PPTP VPN met mijn NAS opzet krijg ik een intern IP van thuis, kan ik met de 192.168.x range werken en heb ik ook hetzelfde externe IP adres als ik thuis zou werken.
Aangezien het scherm klein is en ik de poort niet open wil zetten via mijn iPhone wil ik dezelfde verbinding leggen door met mijn MacBook een VPN op te zetten over PPTP, dit lukt ook prima, maar het geval is dat ik met mijn hier aanwezig externe IP blijf zitten en niet bij mijn thuis interne IP adressen kan (ik krijg een 10.x IP ipv een 192.168.x)
Beide apparaten liggen naast elkaar, zelfde remote wifi, gebruiken zelfde NAS/IP/instellingen/Account.
Hoe kan ik op mijn laptop ook een VPN opzetten en in de 192.168.x range kunnen werken / het externe IP van mijn huis tonen als ik whatismyip.com bezoek?
-
Heb je op je Macbook bij de geavanceerde eigenschappen van je VPN verbinding aangevinkt dat alle verkeer over de VPN verbinding moet lopen?
-
U bent een held! :)
Dat was inderdaad precies wat ik zocht!
Case closed!