Synology-Forum.nl
OS Specifieke ondersteuning => Windows => Topic gestart door: rbeekhoff op 31 oktober 2012, 11:37:24
-
Kort geleden heb ik Win 7 pro aangeschaft. Ik draaide altijd Vista met de NAS zonder problemen.
Doordat mijn Vista niet helemaal lekker werkte kon ik alleen maar een full install doen en geen update. Zo snel mogelijk met Syn assistant de NAS aan win 7 laten zien en nieuwe schijven aangemaakt zodat ik ook weer bij mijn documenten enzo kon. Allemaal geen probleem. Maar nu geeft Win 7 wel een probleem bij het openen met bestanden vanaf de NAS, elke vraagt Win 7 of ik de lokatie wel vertrouw. Ik kom er niet achter hoei ik in Win 7 nu moet zeggen dat hij de z:-schijf (NAS) gewoon als een vertouwde schijf moet zien.
Ook als ik software installer moet ik elke keer mijn z:-schijf met een command prompt subst naar een c:windows-schijf. Iemand enig idee hoe ik deze kleine irritaties op kan lossen?
Groet
Robert
-
Ja, dat heb ik ook.
Graag zou ik willen dat hij een lokale schijf en NAS schijf met dezelfde wel/niet controle behandelt.
Wim
-
Bedoel je dit misschien?
viewtopic.php?t=9682 (http://www.synology-forum.nl/viewtopic.php?t=9682)
Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk 2
-
Dank voor je reactie FlipjeSr, maar die had ik al gelezen en geprobeerd.
Geeft bij mij niet de juiste resultaten. Althans ik heb die bat files niet geprobeerd omdat ik die oplossing niet snap/uitkom, maar de andere twee geven nog altijd problemen bij het openen van bestanden.
Mijn subst probleem is er ook niet mee opgelost helaas.
Maar bedankt voor het meedenken.
Groet
Robert
-
Jammer dat dat niet werkt.
Graag gedaan hoor
Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk 2