Synology-Forum.nl
OS Specifieke ondersteuning => Windows => Topic gestart door: Pierre.nouws op 30 juli 2016, 19:54:00
-
Vandaag eindelijk mijn nieuwe NAS 216+ gevuld met bestanden.
Netjes de muziek, foto's en video's via verkenner van mijn harde schijf naar de mappen verplaatst.
In file station ziet er alles netjes uit alles compleet op zijn plaats en te openen (ook video's).
In windows verkenner zie ik ook alle bestanden netjes te staan en te openen (ook video's).
Op mijn LG tv kan ik netjes door de server mappen kijken en alles is netjes gevuld echter mijn video's zie ik geheel niet staan.
Tevens kan ik via verkenner ook op mijn server komen en zie ik drie mappen waarvan alles netjes gevuld is behalve de video's
Volgens mij staan de gedeelde mappen goed daar de foto's en muziek de zelfde rechen hebben als de video.
Dan maar met Plex, ik kan netjes alle bibliotheken vullen, echter zodra ik bij video's kom zie ik geen bestanden in de map.
Wie kan mij helpen zodat ik de video's op mijn lg kan zien en zo dat ik ze via Plex kan bekijken.
Voor ervaren gebruikers zal het wel een stomme vraag zijn maar ik volgens mij alles al geprobeerd.
Groet Pierre
-
Connect je op de andere devices met een andere username als op je pc? Heeft die naam wel toegang tot je vids directory ?
-
Mijn tv zit met een kabel op mijn router log dus niet in ik zie wel gewoon de foto's en muziek alleen de video bestanden niet.
Wat ook gek ik dat ik zowel in de windows verkenner als in mijn file station de video's zie maar dat ik ze met plex gewoon niet kan vinden . Daar is de map gewoon leeg.
-
Mijn inlog account op Plex heet anders dan hoe ik inlog op mijn NAS dat wel.
-
Dan zou ik dat eerst maar eens fixen
Het feit dat je tv bekabeld aan je router hangt, staat helemaal los van hoe je ermee aan je nas verbindt. Welke wijze van verbinden aam je nas gebruik je op je tv? Upnp? Dat zit daar ws t probleem.
-
Tis opgelost dank je wel
-
@Pierre.nouws Hoe heb je uiteindelijk het probleem opgelost ?
Misschien dat anderen daar wat aan hebben.
-
Natuurlijk zal ik vertellen wat mijn fout was.
Ik was zowel de map van muziek als video aan het vullen.
Toen ik zag dat de muziek veel dubbele albums bevatte heb ik die gestopt.
Meteen daarna begon de map met video zich te vullen.
Ik wilde dus te veel in te korte tijd.
-
Bedankt :thumbup: