Synology-Forum.nl
OS Specifieke ondersteuning => Windows => Topic gestart door: scollie op 10 januari 2015, 14:35:10
-
Ik persoonlijk ben zwaar teleurgesteld in de Synology ik kan er met de beste wil van de wereld niet bij dat mensen zo enthousiast zijn over dit apparaat, het kan ook aan mijn onkunde liggen, maar elke keer met een niet werkend apparaat zitten na een update dat gaat echt tegenstaan.
Weet iemand misschien of Windows Home Server op het apparaat te installeren is, en indien ja, hoe?
Alvast bedankt voor alle input.
Hans
-
Windows Home Server gaat je niet lukken om een Synology.
-
Wat heeft die algemene introductie eigenlijk voor zin t.o.v. van je vraag ?
Ik persoonlijk zie n.l. geen verband.
-
Ik verwacht dat de TS de NAS niet weg wil gooien maar voor andere doeleinden inzetten.
Windows Home Server erop zetten en daar gelukkig mee zijn?
Niet iedereen krijgt een Synology NAS aan het werk.
-
Tja als je DSM al niet aan de praat krijgt, waarom zou je zo'n gecompliceerd onding als WHS wel aan de praat kunnen krijgen.
Gelukkig draait het niet op een Synology. Je hebt daar PC hardware voor nodig en ook nog behoorlijk zware PC hardware.
-
@Birdy
Die introductie is eigenlijk meer iets van onvrede, als je de PCM of computertotaal leest dan zie je alleen maar lovende berichten over de Synology ik kan me niet voorstellen waar ze dat op baseren.
Ik heb een oude whs draaien naast de Synology en die blijft gewoon maar ze werk doen, ik heb een Synology en daar blijf ik maar aan sleutelen, ik had het goed werkend dan krijg je een update en dan werken bepaalde onderdelen weer niet. Nu weer Mysql werkt opeens niet meer volgens mij is die MariaDb de veroorzaker (maar dat weet ik niet zeker) nu kan ik geeneens meer met phpmyadmin inloggen (de page cannot be found) en dan ga je maar weer zoeken en krijgt het niet werkend, daar gaan echt dagen vrije tijd inzitten.
Op een gegeven moment word ik dat zat en denk ik misschien kan er WHS op dan kan ik het apparaat nog gebruiken
-
@Ben(V)
Dat is niet aan de orde ik persoonlijk vind een whs niet gecompliceerd, alles is te installeren en te veranderen het is niet moeilijker dan windows 7 (en met alle respect daar werkt de hele wereld mee) ik neem tenminste aan dat je dit berichtje ook op een windows machine typed :)
De bij mij thuis draaiende whs draait op een atom processor en 2 gig geheugen ik denk dat het niet een zwaardere pc is dan wat in de Synology zit
-
@Birdy
Die introductie is eigenlijk meer iets van onvrede, als je de PCM of computertotaal leest dan zie je alleen maar lovende berichten over de Synology ik kan me niet voorstellen waar ze dat op baseren.
Dat kan wel zo zijn, maar die uiting kan je dan maar beter plaatsen als Topic in DSM Algemeen dan kan daar over gediscussieerd worden, mochten leden daar behoefte aan hebben.
Dus niet combineren in een Topic (ook nog in de verkeerde Rubriek Hardware vragen) met een gerichte vraag die niets te maken heeft met onvrede.
-
@Birdy
Excuus ik wist niet dat het zo gevoelig lag...
Als deze niet in de hardware vragen thuis hoort kun je dan misschien nog even aangeven onder welke rubriek ik het dan moet posten.
-
Kijk, het ligt helemaal niet gevoelig hoor, dan lees je het niet goed of je begrijpt het niet.
Topic is al verplaatst. ;)
-
@Birdy
Bedankt
-
@Robert Koopman en @Ben(V)
Ik begrijp dat jullie het onderhouden van een WHS moeilijker vinden dan een Synology :)
Synology zal gerust wel een geweldig systeem zijn, ik vind het spijtig dat ik er niet mee kan wat ik voor ogen had
-
Microsoft is twee jaar geleden gestopt met windows home server.
Verder is het alleen uitgebracht op x86 en niet op Arm cpu's.
-
WHS kan niet op de hardware van de Synology draaien omdat het geen PC hardware is. Er is geen BIOS aanwezig op het moederbord in de Synology. Dus ook een Synology met X86 processor zal niet werken.
-
@Ben(V) dank je wel ik begrijp het @Hofstede duidelijk
Ik zal het topic sluiten de nas heb ik inmiddels bij tweedehands aangeboden
-
@Robert Koopman en @Ben(V)
Ik begrijp dat jullie het onderhouden van een WHS moeilijker vinden dan een Synology :)
Synology zal gerust wel een geweldig systeem zijn, ik vind het spijtig dat ik er niet mee kan wat ik voor ogen had
Ik zeg toch nergens dat ik WHS moeilijker vind?
Als een Synology niet dat kan doen wat jij er mee wilt dan moet je gewoon iets anders kiezen.
-
Ik zal het topic sluiten de nas heb ik inmiddels bij tweedehands aangeboden
Je kunt zelf geen Topic sluiten dus doe ik dat wel.
Succes verder en ik hoop oprecht voor je dat je vindt wat je zoekt.