Auteur Topic: DS Cam via externe ip-address ==> modem gaat re-starten  (gelezen 916 keer)

Offline Gerbrandy

  • Bedankjes
  • -Gegeven: 7
  • -Ontvangen: 1
  • Berichten: 28
DS Cam via externe ip-address ==> modem gaat re-starten
« Gepost op: 19 maart 2020, 15:29:59 »
Als ik met DS Cam inlog binnen mijn eigen netwerk, via het interne ip-address van de NAS, gaat alles goed. Zowel het bekijken van Live-beelden als de Recordings.

Echter zodra ik met DS Cam inlog via het externe ip-address van de router en het juiste port nummer, gaat het het heel even goed maar na een 10-tal seconden gaat mijn Ziggo Connect box raar doen. Lampjes gaan flikkeren, rood en groen, en doet dan een soort re-start. In ieder geval valt de wifi verbinding even weg.
Het maakt niet uit of ik:
  • in m'n Cntr. Pnl ==> Network ==> DSM Settings mijn poorten default laat staan op 5000/5001 en die poorten ook forward  in m'n Ziggo Connect box ...of
  • in m'n Cntr. Pnl ==> Network ==> DSM Settings mijn poorten een andere waarde geef en dan diĆ© poorten forward in m'n Ziggo Connect box ...of
  • wat ik standaard had en prefereer: een combi van 1+2, oftwel mijn default poorten in de settings laat staan en in mn Ziggo Connect box een re-route doe van ongebruikte externe poorten naar de default poorten (intern 5000/5001 en extern <mijn poorten>). Met deze laatste configuratie werken alle andere apps zoals DS Photo, DS Video, DS File etc., ook prima.   
Het is net of de Ziggo Connect box dit niet aan kan. Of....doe ik iets helemaal fout?

Kan iemand aangeven of ik iets (en wat ik) fout doe? Of heeeft hier ervaring mee?
  • Mijn Synology: DS218+
  • HDD's: 1x WD Red 10TB
  • Extra's: Externe WD Elements


 

Ventilator DS216+II gaat niet uit.

Gestart door RicoKBoard NAS hardware vragen

Reacties: 2
Gelezen: 660
Laatste bericht 28 maart 2021, 16:37:10
door RicoK
externe map koppelen (nog iemand) lukt niet

Gestart door jr212Board File Station

Reacties: 3
Gelezen: 2025
Laatste bericht 29 januari 2022, 23:58:28
door jr212
KPN glasvezel, plaats modem

Gestart door krekelBoard Netwerk algemeen

Reacties: 9
Gelezen: 1041
Laatste bericht 05 februari 2023, 14:48:20
door krekel
DS412 gaat niet meer aan

Gestart door CobesBoard NAS hardware vragen

Reacties: 8
Gelezen: 971
Laatste bericht 16 augustus 2024, 16:39:31
door Cobes
Backup op een externe locatie

Gestart door MvanVBoard Synology DSM algemeen

Reacties: 4
Gelezen: 2012
Laatste bericht 27 maart 2016, 22:51:18
door MvanV