Auteur Topic: Geen ondertitels meer gevonden na 28 april - dankzij SubtitleSeeker  (gelezen 7284 keer)

Offline Sven79

  • Bedankjes
  • -Gegeven: 0
  • -Ontvangen: 0
  • Berichten: 5
De laatste ondertitel die Autosub voor me vond was op 28 april. Sindsdien niks meer, terwijl er veel nieuwe afleveringen bij kwamen, waar ik handmatig wel ondertitels bij kon vinden.
De search begon en bleef continue busy, maar er werd verder niks getoond, en 12u later begon de search opnieuw.

Vanmorgen maar eens voor gaan zitten, en na lang uitproberen eindelijk gevonden:
De search blijft hangen doordat hij ook gaat zoeken bij Subscene. Toen ik dat vinkje weghaalde, liep het weer als een zonnetje.
Ik heb de volgende instellingen:
TheTVBD, Addic7ed, Opensubtitles aan.
Podinapsi, Subscene uit. (want blijkbaar doet heel SubtitleSeeker het niet meer...)

Ik weet niet of de search oneindig bleef lopen (totdat automatisch de volgende search werd gestart; handmatig starten of stoppen van een search werkte niet meer), maar het blokkeerde een aantal zaken (zoals dus handmatig starten of stoppen van een search, testen van Addic7ed of Opensubtitles-account, saven van aanpassing in de configuratie).
Misschien kan dit in een volgende versie een fix worden meegenomen, of een bepaalde timeout als bijv. Subscene na tig seconde niet reageert op een ander verzoek dan een verbinding (aangezien de website nog wel 'bestaat' - http status 200).
  • Mijn Synology: DS216+

Ben(V)

  • Gast
Re: Geen ondertitels meer gevonden na 28 april - dankzij SubtitleSeeker
« Reactie #1 Gepost op: 23 mei 2018, 12:14:38 »
Ja is al geconstateerd en wordt in de volgende release meegenomen.
Ondertussen moet je gewoon podnapisi en subscene uitzetten, dan wordt subtitleseeker niet meer gebruikt.

Je moet dat ofwel even handmatig in de config.properties doen ofwel even tijdelijk je seriepath renamen met filestation en dan autosub stoppen, starten, websites uitvinken en config saven, serie folder weer terug renamen en een reboot doen van autosub.

Offline Sven79

  • Bedankjes
  • -Gegeven: 0
  • -Ontvangen: 0
  • Berichten: 5
Re: Geen ondertitels meer gevonden na 28 april - dankzij SubtitleSeeker
« Reactie #2 Gepost op: 23 mei 2018, 14:36:59 »
Mooi! Tnx!
  • Mijn Synology: DS216+


 

DS Video naar Chromecast: geen AC3 / Dolby Digital 5.1 geluid?

Gestart door mikkelnlBoard iOS Apps (iPhone, iPad en iPod)

Reacties: 3
Gelezen: 4047
Laatste bericht 08 september 2015, 10:43:20
door Ben(V)
Geen toegang tot "surveillance" folder

Gestart door subsenseBoard Surveillance Station

Reacties: 7
Gelezen: 4582
Laatste bericht 25 november 2015, 10:42:32
door Birdy
Geen toegang tot NAS buiten mijn netwerk

Gestart door henkvvBoard DDNS / Quick Connect / EZ-Internet / Portforwarding

Reacties: 15
Gelezen: 6040
Laatste bericht 24 januari 2016, 16:27:01
door henkvv
bestand downloaden uitschakelen = geen thumbnails?

Gestart door mauraBoard File Station

Reacties: 6
Gelezen: 2539
Laatste bericht 31 maart 2016, 08:39:27
door Birdy
Phillips tv ziet nas maar geen inhoud

Gestart door Rein84Board Smart TV apps

Reacties: 9
Gelezen: 7714
Laatste bericht 04 mei 2016, 22:14:00
door Ben(V)