Auteur Topic: Het client programma heeft problemen met ssl  (gelezen 949 keer)

Offline Briolet

  • Global Moderator
  • MVP
  • *
  • Bedankjes
  • -Gegeven: 182
  • -Ontvangen: 2735
  • Berichten: 16.829
Het client programma heeft problemen met ssl
« Gepost op: 05 mei 2018, 21:03:11 »
Ik heb er al een tijdje last van dat het afspelen van opnames of live view niet goed werkt. Het is veel te traag. Vaak duurt het wel een paar seconden om één seconde af te spelen. Dan loopt het weer even goed om vervolgens weer traag te gaan. Ik had hier last van bij live-view en bij opnames.

Deze week is er in de straat wat gebeurd en wilde ik alle opnames nalopen. Geen doen in deze snelheid. Het ligt niet aan de belasting van de nas, want cpu bleef onder de 10% en ook ram zat maar op 40%. Ook het stopzetten van een groot deel van de cameras hielp niet. (Ik heb er inmiddels 9 waarvan 5x 4MP))

Voor de aardigheid probeerde ik de oude methode via de browser en een plug-in. Warempel, hier liepen de opnames wel gewoon. Dit was via een HTTPS verbinding.

Omdat het bij de browser wel lukte, kon het iets met de verbinding te maken hebben. Ik heb de beveiligde verbinding in de cliënt uitgezet, en plots liepen alle beelden wel weer soepel. Ook 8x versneld loopt nu weer.

Hebben anderen vergelijkbare ervaring? Dit lijkt me een bug report te worden richting Synology.
  • Mijn Synology: DS415+
  • HDD's: 3x 3TB in SHR
  • Extra's: DS212J, RT1900ac

Offline Briolet

  • Global Moderator
  • MVP
  • *
  • Bedankjes
  • -Gegeven: 182
  • -Ontvangen: 2735
  • Berichten: 16.829
Re: Het client programma heeft problemen met ssl
« Reactie #1 Gepost op: 26 mei 2018, 12:46:25 »
Ik heb vorige week een bug ingestuurd, maar Synology heeft ook weinig kennis.

Ik geef aan dat het CPU verbruik onder de 10% blijft, en ik dit ook met alleen 2 camera's heb. Toch krijg ik de vraag om te kijken of het CPU gebruik te hoog is of meer cameras gebruik dan de nas aankan.

Ze geven ook een heel verhaal om te kijken of mijn camera misschien slecht communiceert met de nas. ??? Het probleem gaat hier over het terugkijken van recordings. Daar komt de camera niet eens meer bij kijken.

Ik krijg gewoon de indruk dat ze niet serieus naar de probleemmelding kijken. Dan heb ik ook geen zin om serieus moeite te doen voor een goede probleem analyse. Zeker omdat ik zelf geen last van dit probleem heb als ik http gebruik.

------

Het ticket systeem is nu wel veranderd. Het loopt nu niet meer via mailtjes, maar via een ticket binnen je synology account.
  • Mijn Synology: DS415+
  • HDD's: 3x 3TB in SHR
  • Extra's: DS212J, RT1900ac


 

DS209J DSM 4 VPN Client

Gestart door polcompBoard Synology DSM algemeen

Reacties: 0
Gelezen: 1707
Laatste bericht 06 juni 2012, 20:24:57
door polcomp
Itunes indeling, weergave via client

Gestart door erik6Board iTunes Server

Reacties: 2
Gelezen: 3294
Laatste bericht 08 december 2012, 16:56:07
door erik6
problemen met FTP en Filestation

Gestart door J_DonkeyBoard FTP, NFS and Samba Server

Reacties: 0
Gelezen: 1886
Laatste bericht 20 maart 2010, 12:55:12
door J_Donkey
Problemen met DS213

Gestart door rjdewitBoard Synology DSM algemeen

Reacties: 8
Gelezen: 4295
Laatste bericht 07 mei 2015, 20:48:37
door Birdy
Problemen met extreem traag WiFi? Lees dit eerst even.

Gestart door BjörnBoard Synology Router

Reacties: 5
Gelezen: 9653
Laatste bericht 25 november 2015, 09:34:50
door Björn